Týden pro klima 2024 hledá místní koordinátory a koordinátorky

Zajímáš se o klima, líbí se ti myšlenka Týdne pro klima a chceš se zapojit, ale nechce se ti do organizace vlastní akce? Připoj se k nám a pomoz nám s organizací ročníku 2024, probíhajícím v termínu 3.-9.6., jako prodloužená ruka organizačního týmu!

Hledáme posily, které by nám pomohli Týden pro klima posouvat dál - hlavně na místní úrovni.

Místní koordinátoři a koordinátorky

Podpoř hladký průběh Týdne pro klima v místě, kde žiješ. Hledáme pomoc s koordinací Týdne pro klima v jednotlivých městech a obcích. 

Oceníme jakoukoliv míru zapojení podle tvých možností:

  1. úroveň “minimální aktivita” - zkontaktovat lidi, kteří plánují akci ve tvém místě a zkoordinovat rozvržení akcí do celého Týdne tak, aby si, pokud možno, navzájem nekonkurovaly. Zahrnuje potřebu všechny je zkontaktovat - mailem, přes zprávy, skupinu na fb, zorganizování schůzky (osobně, online) - podle uvážení a časových možností.
    • odhadovaný čas: 1-2 hodiny týdně po dobu měsíce před Týdnem pro klima
  2. úroveň “střední aktivita” - kromě úrovně 1 zahrnuje i pravidelnější a důslednější připomínání se pořadatelům jednotlivých akcí ve tvém městě / obci s informacemi, které budou chodit od nás (od organizačního týmu) - v praxi může jít třeba o zajištění toho, že pořadatelé místních akcí vytisknou plakát Týdne pro klima, díky kterému bude na místě dobře vidět, že akce probíhá v rámci Týdne pro klima, a podobné drobnější aktivity.
    • odhadovaný čas: 2 hodiny týdně
  3. úroveň “jdu do toho naplno!” -  při aktivnějším zapojení je možné vyhledávat a oslovovat lidi, organizace, iniciativy, podniky nebo konkrétní místa v okolí a snažit se je do Týdne pro klima zapojit, například motivovat je k uspořádání nějaké akce v daném místě - nabízí se prostor pro větší kreativitu nebo vlastní invenci 
    • odhadovaný čas: 3+ hodiny týdně

Kontakt pro ty, kteří by měli zájem se zapojit do místní koordinace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nejsou to role pro tebe, ale nějaké zapojení by tě bavilo?

Ozvi se taky, třeba vymyslíme něco jiného, co padne aktuální situaci, tobě i Týdnu pro klima přímo na míru!

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Budeme se těšit!

Týden pro klima 2024 hledá místní koordinátory a koordinátorky
Klimatická koalice
Ekumenická akademie
Tento projekt je financován Evropskou unií v rámci Národního plánu obnovy.