Kde udělat akci? Zkus místní knihovnu. V těchto dnech uzavírají programy na září!

Chceš udělat akci k Týdnu pro klima, ale nevíš, kde najít vhodné prostory? Zkus oslovit místní knihovnu, ale oslov ji kdyžtak pokud možno co nejdřív. V těchto dnech totiž uzavírají programy na září! Kromě vhodného a fajn prostoru ti můžou některé knihovny pomoci s propagací i tím, že se akce dostane do jejich tištěného programu. 

Knihovny se v posledních letech postupně mění ve společenská a kulturní centra a jejich původní funkce se tak posouvá. Mnohé knihovnice jsou samy zvyklé v knihovnách akce pořádat. Na vzdělávací, informační nebo kulturní program jsou knihovny často i dobře vybaveny. Tvůj nápad na akci v rámci Týdne pro klima tak může být pro zaměstnance knihovny vítaným impulsem. Týden pro klima navíc letos se sítí knihoven navázal užší komunikaci a je proto možné, že místní knihovnice už o Týdnu pro klima dávno ví!

Nezapomeň se podívat do programu letošního Týdne pro klima na webu. Některé knihovny už se do programu Týdne pro klima přihlásily s vlastní akcí i sami. Není mezi nimi i ta tvoje? 

Knihovna
Klimatická koalice
Ekumenická akademie
Tento projekt je financován Evropskou unií v rámci Národního plánu obnovy.