Benefiční folklorní bleší trh

Brno Dvorek Nadace Veronica 5. 6. 2024, 16:00 - 19:00
Benefiční folklorní bleší trh

Nadace Veronica srdečně zve na Benefiční folklorní bleší trh na podporu Centra klimatického vzdělávání v Hostětíně. Jedná se o burzu dámských všedních jupek a sukní z Podluží,  retro kousků, ubrusů, výšivek a dalších věcí, které Zlata Maděřičová z Jihomoravské komunitní nadace v Moravské Nové Vsi sbírá od žen z okolí. Tyto krásné věci by jinak ležely ladem.

Akce se koná na dvorku Nadace Veronica (Dům ochránců přírody) na Panské 9 ve středu 5. června od 16 do 19h.

Nákupem podpoříte vybudování učebny v Centru Veronica Hostětín. Co je klimatická změna a jak jí čelit? Proč nás trápí sucho a jak hospodařit s vodou? Jak funguje les a co tam všechno žije? V Centru Veronica Hostětín v Bílých Karpatech nachází odpovědi na tyto a další otázky ročně víc než 3000 dětí a mladých lidí, kteří sem přijedou na výukové programy a pobyty. S vaší podporou jich může být až o tisíc ročně víc.

středa 5. června 2024

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Ostatní

16:00

19:00

Dvorek Nadace Veronica

Panská 9 Brno

Přidat do kalendáře 05-06-2024 14:00 05-06-2024 17:00 Europe/Prague Benefiční folklorní bleší trh Nadace Veronica srdečně zve na Benefiční folklorní bleší trh na podporu Centra klimatického vzdělávání v Hostětíně. Akce nabídne dámské všední kroje z Podluží a další folklorní předměty. Dvorek Nadace Veronica
Klimatická koalice
Ekumenická akademie
Tento projekt je financován Evropskou unií v rámci Národního plánu obnovy.