Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

XR Kavárna – Hovory o klimatu

17. 6. 2021 v 18:15 - 19:45

Vše co jste kdy chtěli vědět o klimatu, ale báli jste se zeptat.

Každý druhý čtvrtek vytváříme jedinečný diskuzní prostor:

⌛ Obáváš se dopadu klimatických změn na tvůj osobní život nebo na životy vašich dětí? Chceš si umět lépe představit, jak to ovlivní naši každodennost ve výhledu 10-30 let?

?Zajímá tě, proč běžní pracující lidé po celém světě vystupují ze své pohodlné role, jdou do ulic a otevřeně a veřejně se aktivizují, aby rebelovali proti vládě, místo toho, aby jen třídili odpad? ?Hledáš důvěrný, neformální a intimní prostor, ve kterém se budeš moct bez obav ponořit do tématu, sdílet svoje vlastní prožitky i názory a ptát se na ožehavé otázky osobnosti, která má odborné vzdělání stejně, jako i zkušenosti s nenásilnou přímou akcí?

Hledáš přijímající prostor, který ti tvé okolí neskýtá?

Pak je XR kavárna přesně pro tebe. Přijď si popovídat: ?o tom, jak zachránit svět ?o klimatu ?o lidstvu ?o morálních hodnotách ?o dopadu na psychiku a každodenní rozhodování jednotlivce ?o občanské neposlušnosti ?o budoucnosti ?o proměnách krajiny ?o adaptaci na změny ?nebo o čemkoli jiném, co s tím souvisí a o co zajímá právě tebe Vítáme všechny, protože současné celoplanetární změny se týkají nebo přinejmenším v budoucnu dotknou každého jednotlivého organismu na Zemi. ?

MÍSTO SRAZU: Pod kaštany u Letenského zámečku, poznáte nás podle vlajky Extinction Rebellion.

Tak neváhej se připojit!

Podrobnosti

Datum:
17. 6. 2021
Čas:
18:15 - 19:45
Rubrika Akce:
https://www.facebook.com/events/967619337108967/

Pořadatel

Extinction Rebellion
View Pořadatel Website

Místo konání

Letenský zámeček
Letenské sady 341
Praha, Hlavní město Praha 17000 Česká republika
+ Google Mapa