Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SWAP

16. 6. 2021 v 15:00 - 19:00

Přines, vyměň, odnes! Přijď na SWAP oblečení a knih, který pořádá Hnutí Brontosaurus v rámci Týdnu pro klima.

Můžeš přinést oblečení nebo knihy a odnést si cokoliv potřebuješ nebo se ti bude líbít. Všechny věci budou zdarma a pro tebe.

Než vyrazíš, přečti si: ❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA dle Udržitelně Chic ❖ 1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnější a nejúčinnější způsob ekologického získávání věcí. 2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům. 3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním. 4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší-v množství, které sám unese! 5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí. 6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví třeba skvost typu kašmírový svetr.

Zbylé věci ze swapu odvezeme do nadačního obchodu Veronica. Výtěžek z prodeje věci v nadačním obchodu jde do fondu Společně pro přírodu, který podporuje drobné ekologické, kulturní a komunitní projekty v Brně a Jihomoravském kraji. Vstupné je dobrovolné.

 

Podrobnosti

Datum:
16. 6. 2021
Čas:
15:00 - 19:00
Rubrika Akce:
https://www.facebook.com/events/525081138535800/

Pořadatel

Hnutí Brontosaurus
View Pořadatel Website

Místo konání

Hnutí Brontosaurus
Hvězdová 10
Brno, Jihomoravský kraj 60200 Česká republika
+ Google Mapa