Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Setkání nad družstevní kuchařkou Mrkev, láska, sojanéza se Třemi Ocásky a Sypištěm

17. června v 18:00 - 21:00

Co spojuje kuchařku veganských receptů se zakládáním bioklubu? Proč dává smysl se organizovat a podporovat družstevnictví a lokální zemědělství? A je veganství jen módní vlna stravování nebo způsob péče o svět kolem nás? O tom i jiném si s námi přijďte ve čtvrtek 17 6. od 18 hodin povídat!

V organizaci NaZemi nás stejně, jako v družstevní pohošťovně Základna Tři Ocásci, zajímá odpovědná spotřeba. Společně jsme založili bioklub Sypiště, protože věříme v důležitost principů jako je lokálnost, kolektivní práce nebo udržitelnost. Na takových, ale i dalších hodnotách stojí také nová kuchařka Mrkev, láska, sojanéza, kterou nakladatelství Nevim družstva Tří Ocásků vydalo loni v zimě. Nejen o jejím vzniku, obsahu a spojitosti s environmentálně i společensky odpovědným chováním, budeme se členy obou kolektivů diskutovat v aleji před Základnou na třídě Kapitána Jaroše 18. Venku, neformálně a konečně zase offline.

Diskuze ke knize Mrkev, láska, sojanéza je šestou ze série sedmi diskuzí o knihách, které v NaZemi společně čteme od března do června 2021. Jejich cílem je představit knihy, které nabízí naše knihovna a zároveň přinést inspirativní zdroje pro témata, kterým se v NaZemi věnujeme.

Pro účast na akci prosím nezapomeňte splnit jednu z podmínek:

  • Mít negativní antigenní nebo PCR test ne více než 72 hodin starý.
  • Mít očkování proti covidu.
  • Prodělat covid před méně než 90 dny.

Podrobnosti

Datum:
17. června
Čas:
18:00 - 21:00
Rubrika Akce:
https://www.facebook.com/events/315383976757030

Pořadatel

NaZemi
View Pořadatel Website

Místo konání

Tři Ocásci
Třída kapitána Jaroše 18
Brno, Jihomoravský kraj 60200 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website