Webinář - Jak mít na škole studentský vzdělávací program - Klimatické dny

Online 07. červen 2023 19:00 - 19:45
Webinář - Jak mít na škole studentský vzdělávací program - Klimatické dny

Půjde o prezentaci, kde se dozvíte, jak zařídit, že budete moci mít na vaší škole komplexní a inovativní vzdělávací program, který připraví vaše studenty na budoucnost změny klimatu a vede k poznání, zábavě a hlavně vlastní klimatické akci! . Program je možné realizovat jak v jednom dvou tak ideálné třech dnech. Více se dozvíte níže a na našich stránkách.

O projektu:

Projekt klimatické dny, je koncept standartně tří denního programu na vzdělávání o klimatu. Jeho cílem, je nabídnout různé volitelné programy studentům a motivovat je k aktivitě tj. nabídnout jim cesty, jak sami svými schopnostmi mohou přispět k řešení změn klimatu. První den je úvod do tématu a otevření otázek. Druhý den, jsou volitelné série programů na různá témata. Závěrečný třetí den se věnuje reflexi, sdílení získaných informací, ale především zvýšení motivace studentů ke klimatickému aktivismu.

Sejdeme se na platformě google meet na tomto odkazu: https://meet.google.com/wsb-czqm-hwt

středa 07. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Webinář

19:00

19:45

Online

Přidat do kalendáře 07-06-2023 17:00 07-06-2023 17:45 Europe/Prague Webinář - Jak mít na škole studentský vzdělávací program - Klimatické dny Půjde o prezentaci, kde se dozvíte, jak zařídit, že budete moci mít na vaší škole komplexní a inovativní vzdělávací program, který vede k poznání, zábavě a klimatické akci! -
Klimatická koalice