Procházka za ochranu starých lesů v okolí Litvínova

Litvínov Naučná stezka Tesařova cesta 17. červen 2023 13:30 - 17:00
Procházka za ochranu starých lesů v okolí Litvínova

Přijďte se s námi projít do krásné přírody v okolí Litvínova, potkat se s odborníky i Greenpeace, hercem Petrem Vackem a dozvědět se více o ochraně lesů. 

O CO PŮJDE: Připravili jsme pro Vás procházku starým lesem, kde se spolu s odborníky dozvíte o důležitosti ochrany lesů a vzácných živočichů. Během procházky budete moct pozorovat, jak funguje starý les, tak místní živočichy a rostliny. 

PROCHÁZKA PRO OCHRANU: Část tohoto lesa je ohrožena těžbou, stejně jako jiné lokality v Krušných horách, vyrazte proto s námi na procházku za jejich ochranu. Na akci se potkáte s odborníky, s Greenpeace i s hercem Petrem Vackem, který naši kampaň podporuje, a dalšími lidmi, kterým není osud lesů lhostejný.Akci zakončí malý kulturní program. 

KDY A KDE: 13:30 u pomníku Vojtěcha Tesaře v ulici Tylova v Litvínově. Přijďte se s námi projít starým lesem v okolí Litvínova a užít si místní přírodu.

Akci spolupořádají dobrovolnice a dobrovolníci Greenpeace. Počasí bude určitě krásný, ale kdyby náhodou, procházka se koná i za deště. Těšíme se na Vás! 

sobota 17. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Komentovaná vycházka

13:30

17:00

Naučná stezka Tesařova cesta

Naučná stezka, okres Most, Ústecký kraj, Česko Litvínov

Přidat do kalendáře 17-06-2023 11:30 17-06-2023 15:00 Europe/Prague Procházka za ochranu starých lesů v okolí Litvínova Připravili jsme pro Vás procházku starým lesem, kde se spolu s odborníky dozvíte o důležitosti ochrany lesů a vzácných živočichů. Během procházky budete moct pozorovat, jak funguje starý les. Naučná stezka Tesařova cesta
Klimatická koalice