Fotovoltaika na bytové domy

Pardubice Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú. - P-PINK 06. červen 2023 17:00 - 19:00
Fotovoltaika na bytové domy

Na cestě k energetické soběstačnosti nemusíte být sami. Můžete se spojit se svými sousedy a stát se průkopníky v komunitní energetice. Zajímá vás, jak na fotovoltaiku pro váš bytový dům, přijďte na seminář do pardubického P-PINKu v úterý 6. června!

Zatímco fotovoltaika na rodinných domech se už dnes masivně rozvíjí, bytových domů se solárními panely je zatím minimum. To se ale může změnit. Od letošního roku umožňuje legislativa instalaci fotovoltaiky i na panelové domy, či bytovky a sdílení vyrobené elektřiny.

Na semináři se dozvíte, jak si spočítat návratnost investice, jaké jsou technické požadavky na dům, otázky bezpečnosti nebo jak je to s procesem schvalování takové elektrárny v SVJ nebo družstvu. Získáte také informace o možnostech financování a dotace, tipy jak pomoci přesvědčit sousedy v domě nebo jak si vybrat vhodnou realizační firmu. Seminář je vhodný pro členy výborů SVJ nebo družstev, ale i majitele bytových domů. Předpokládaná doba trvání je 90 minut.

Vstup zdarma. Pořádá Strana zelených.

úterý 06. červen 2023

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Přednáška

17:00

19:00

Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú. - P-PINK

Jana Palacha 363, Pardubice I - Zelené Předměstí, Česko Pardubice

Přidat do kalendáře 06-06-2023 15:00 06-06-2023 17:00 Europe/Prague Fotovoltaika na bytové domy Na cestě k energetické soběstačnosti nemusíte být sami, můžete se spojit se svými sousedy a stát se průkopníky v komunitní energetice. Jak na fotovoltaiku pro bytový dům se dozvíte 6.6. v P-PINK. Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú. - P-PINK
Klimatická koalice